Ο Συνδυασμός έχει ως εξής:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης του Ευθυμίου

Υποψήφιος Δήμαρχος Ι.Π. Μεσολογγίου

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Γκίζας Σταύρος του Γεωργίου – Εκπαιδευτικός

 

Καζάκος Δημήτριος του Νικολάου – Αγρότης

 

Καραπαναγιώτη Όλγα του Φωτίου – Ιδιοκτήτρια Φροντιστηρίου Ξένων Γλωσσών

 

Κομζιάς Γεώργιος του Χρήστου – Εκπαιδευτικός

 

Κότσαλος Χριστόφορος του Χρήστου – Τεχνολόγος Γεωπόνος/ Έμπορος Ανθοκομικών Ειδών

 

Λάμαρης Παντελής του Αντωνίου – Οικοδόμος

 

Παρασκευά Ευδοξία του Παναγιώτη – Δημόσιος Υπάλληλος Νοσοκομείου Μεσολογγίου

 

Τσοκάντας Παναγιώτης του Γεωργίου – Ψαράς

 

Χαϊδής Παναγιώτης του Γεωργίου – Δημόσιος Υπάλληλος

 

Χαρμαντζής Επαμεινώνδας του Ιωάννη – Αγρότης

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΕΡΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

Αγγελοπούλου Ευσταθία (Έφη) του Νικολάου – Έμπορος

 

Αθανασίου Γεώργιος (Γιωργής) του Παναγιώτη – Τεχνικός Ψυκτικών Εγκαταστάσεων

 

Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος (Κώστας) του Ηλία – Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

Βάλβη Φλωρεντία (Πέπα) του Νικολάου – Συνταξιοδοτηθείσα Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Πατρών

 

Βλαχόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου – Δημόσιος Υπάλληλος

 

Δεφεράνος Μάριος του Φωτίου – Καλλιτέχνης/Ταπετσέρης

 

Δροσοπούλου Γεωργία (Γωγώ) του Αναστασίου – Συνταξιούχος

 

Θεολόγος Χρήστος του Αντωνίου – Εκπαιδευτικός

 

Θεοφιλάτος Θωμάς του Αθανασίου – Τεχνολόγος Γεωπόνος

 

Καβαλιέρης Παναγιώτης του Ηλία – Ιατρός

 

Καλάκης  Δημήτριος του Πάτροκλου – Συνταξιούχος

 

Κιτσινέλης Σπυρίδων-Παναγιώτης (Σπύρος) του Μιχαήλ – Σεφ

 

Κουτσόπουλος Ανδρέας του Αργυρίου – Λογιστής

 

Κρίκος Απόστολος του Διονυσίου – Έμπορος

 

Μόγια Πετρούλα (Πιέρρα) του Χρήστου –  Δημόσιος Υπάλληλος

 

Μπαλτά Μαρία (Μαριέττα) του Δημητρίου – Υπάλληλος ΕΛΤΑ

 

Μπάρλα-Λύρου Ελένη (Λένα) του Κωνσταντίνου – Συνταξιούχος ΟΤΕ

 

Μπονάρεβα Βικτωρία (Βίκυ) του Εδουάρδου –  Πτυχιούχος Πληροφορικής

 

Παλιάτσας Χαράλαμπος του Νικολάου – Ελ.Επαγγελματίας

 

Πολονύφης Χαρίλαος του Αθανασίου – Μαθηματικός

 

Σκαρμούτσος Παντελής του Πέτρου – Οικονομολόγος/ Στατιστικολόγος

 

Στέλιου Βασιλική (Κική) του Κωνσταντίνου – Αισθητικός

 

Τσαφώνιας Σπυρίδων του Δημοσθένη – Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

Φακιολάς Δημήτριος του Γεωργίου – Υποστράτηγος Πυροσβεστικού Σώματος εν αποστρατεία

 

Φωλιάς Δημήτριος (Τάκης) του Ευαγγέλου – Καθηγητής Μουσικής

 

Χαντζής Μιχαήλ του Νικολάου – Χημικός (ΑΠΘ) Επιχειρηματίας

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

Γούργαρη Μαρία του Παναγιώτη – Αγρότισσα/Αγγειοπλάστης

 

Κοκοτός Δημήτριος του Γεωργίου – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Κούτρα Αικατερίνη (Ρένα) του Θεοδώρου – Καθηγήτρια Αγγλικών

 

Κουφός Σπυρίδων του Κωνσταντίνου – Γεωπόνος/ Αναπληρωτής Γενικός Διευθυντής της ΑΝΑΙΤ

 

Κρήτας Αριστοτέλης του Πέτρου – Εκπαιδευτικός

 

Ματσίγκα Αναστασία του Ευσταθίου – Καθηγήτρια Φυσικός (ΑΠΘ)

 

Ξύστρας  Χρήστος του Δημητρίου – Εργολάβος Οικοδομών

 

Στέλιος Νικόλαος του Χρήστου – Αγρότης (πρώην Πρόεδρος Πενταλόφου)

 

Τζότας Βάγιας του Χρήστου – Αγρότης

 

Τσάμης Παναγιώτης του Αποστόλου – Οικοδόμος

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Μπαρούχος Παντελής του Δημητρίου – Συνταξιούχος

 

Μπότας Ιωάννης του Παναγιώτη – Ψαράς

 

Σκόνδρα  Ιωάννα του Επαμεινώνδα – Φοιτήτρια Βιοιατρικής Τεχνολογίας

 

Τσίντζου Ελένη του Παναγιώτη – Έμπορος

 

Τσοκάντα Ειρήνη του Διονυσίου – Συνταξιούχος

 

Χατζηστυλιανός Παντελεήμων του Αθανασίου – Γραφίστας

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Αντωνόπουλος Σπυρίδων του Αντωνίου – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Αποστολάκος Γεώργιος του Ευστρατίου – Διπλωματούχος Ξεναγός

 

Γεωργουλόπουλος Κωνσταντίνος του Φωτίου – Εκπαιδευτικός/Μαθηματικός

 

Δασκαλής Νικόλαος του Αλεξάνδρου – Ιδιωτικός Υπάλληλος/Φιλόλογος

 

Δροσοπούλου Μαρία του Αναστασίου – Ιδιωτική Υπάλληλος

 

Μαρούλης Ηλίας του Διονυσίου – Ηλεκτρολόγος ΤΕΕ

 

Παπέλης Αιμιλιανός του Σπυρίδωνος – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Παππάς  Κώστας του Χρήστου – Μηχανικός

 

Πετρόπουλος Γεράσιμος του Δημητρίου – Εκαπιδευτικός

 

Τρίφτη Μαρία του Θεοφάνη – Οικιακά

 

Τσαλαφούτας Ιωάννης του Γεωργίου – Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Δικτύων

 

Τσάτσος  Γεώργιος του Παναγιώτη – Εκπαιδευτικός/ Ζωγράφος

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΧΗΣ

Βασιλείου Φώτιος του Ιωάννη – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Καλόκληρος Γεώργιος του Παναγιώτη – Φαρμακοποιός

 

Καρατζογιάννης Νέστωρ του Γεωργίου – Αγρότης

 

Μεταξούλη Δέσποινα του Δημητρίου –  Ιδιωτική Υπάλληλος

 

Ξύστρα Ελευθερία του Ευαγγέλου – Εκπαιδευτικός

 

Τριανταφύλλου Αγγελική  του Χρήστου – Βρεφονηπιαγωγός

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γαβριλόπουλος  Κωνσταντίνος του Σωτηρίου – Αγρότης

 

Μπακογιάννη Αικατερίνη του Ιωάννη – Βιβλιοθηκόνομος

 

Ράπτης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου – Χειριστής Βαρέων Μηχανημάτων

 

Τσιμιγκάτου Παρασκευή του Αποστόλου – Οικιακά

 

Τσιρώνης Δημήτριος του Σπυρίδωνος – Αγρότης

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΡΙΑΣ

 

Αποστολάτος Διονύσιος  του Άγγελου – Ασφαλιστής

 

Καλύβα Κλεοπάτρα του Βασιλείου – Αγρότισσα

 

Καλύβας Σταύρος του Ιωάννη – Δημόσιος Υπάλληλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

 

Σολωμός Παναγιώτης του Βασιλείου – Αγρότης

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΤΡΟY

 

Ταλιαμπέ Γκόλφω του Ιωάννη – Αγρότισσα

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

 

Κατσούλας Παναγιώτης του Βλασίου – Αγρότης

 

Κονδύλης Ηλίας του Γεωργίου –  Αγρότης

 

Κωνσταντίνου Μιχαλούλα του Βασιλείου – Αγρότισσα

 

Ντάλη Χρυσούλα του Κωνσταντίνου – Εκπαιδευτικός

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΜΝΑΣ

 

Μαυρομμάτη Ευπραξία του Σωτηρίου – Αγρότισσα

 

Σουλιώτης Παναγιώτης του Ανδρέα – Συνταξιούχος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΕΙΙΚΑ

 

Φραγκούλη Ειρήνη του Δημητρίου – Δημόσιος Υπάλληλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

 

Παπαγεωργίου Μαρία του Ελευθερίου – Σχεδιάστρια

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Διαμαντοπούλου Αθανασία του Παντελή – Οικιακά

 

Ρουμελιώτης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ – Συνταξιούχος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

 

Πολίτης  Γεώργιος του Χρήστου – Αγρότης

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

 

Καρανίκας Κωνσταντίνος του Χρήστου – Συνταξιούχος

 

Λιάπη Σνεζάνα του Γεώργη – Καθηγήτρια Ρώσικης και Βουλγαρικής Γλώσσας

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΟΥΔΟΥΝIΟΥ

 

Ιωάννου Νικόλαος του Φωτίου – Υπάλληλος ΟΤΕ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

Κυτάγια  Αθανασία του Παύλου – Ιδιωτική Υπάλληλος

 

Πλάκας Σπυρίδων του Νικολάου – Ιδιωτικός Υπάλληλος (Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Μεσολογγίου

 

Μπελέκος Νικόλαος του Ανδρέα – Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑ

 

Ράμμου Αικατερίνη του Αβραάμ – Οικιακά

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΤΣΙΝΑ

 

Πιερράτος Σπυρίδων του Γεωργίου – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ

 

Κατσαρός Γεώργιος του Ιωάννη – Μηχανικός Δικτύων

 

Μπέλλας Δημήτριος του Γεωργίου – Αγρότης/ Οικοδόμος

 

Τσαφώνιας Κωνσταντίνος του Χρήστου – Αγρότης